Pracuj w MDDV

Poszukujemy
Mocnych w it

Dołącz do nas

poszukujemy

IT Support

Codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich zasobami, pomagamy w sprawach związanych z bezpieczeństwem i rozwiązujemy ich codzienne problemy.

wyślij nam twoje zgłoszenie*

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należeć:

  • instalacja, serwisowanie i zapewnianie poprawnego działania sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, systemów operacyjnych (Windows, OS X), oprogramowania
  • instalacja oraz zapewnienie poprawnego działania sieci LAN i WLAN
  • podstawowa administracja systemami z rodziny Microsoft Windows Server
  • uczestnictwo w innych projektach informatycznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • wiedzy z zakresu administracji stacjami roboczymi (Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, OS X)
  • podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania Microsoft Windows Server
  • podstawowej wiedzy z zakresu użytkowania systemów Linux/Unix
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office (2003-2016)
  • znajomości zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP
  • znajomości technologii bezprzewodowych
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • znajomości budowy sprzętu komputerowego
  • posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym studiowanie dokumentacji

A jakbyś jeszcze posiadał/posiadała:

  • prawo jazdy kategorii B i samochodu
  • znajomości środowiska Active Directory
  • chęć zdobywania wiedzy z zakresu systemów operacyjnych Linux
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

poszukujemy

senior system administrator

Obecnie poszukujemy kolejnej osoby na wskazane stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja i utrzymanie serwerów i aplikacji (AWS, OVH, Hetzner, serwerownie Klientów, własne zasoby)
  • tworzenie skryptów do deployu np w Ansible/Puppet/Chef
  • współpraca z zespołami programistycznymi nad wdrażaniem nowych rozwiązań
  • monitoring

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonała znajomość systemu Linux
  • doświadczenie z zakresu monitorowania i utrzymania systemu Linux
  • wiedza na temat konfiguracji i zarządzania bazami danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • doświadczenie w konfiguracji serwerów http (apache, nginx)
  • wiedza na temat konfiguracji i monitorowania: redis, mongodb, elastic, drbd, glusterfs, rabbitmq, haproxy, corosync, postfix, dovecot
  • wiedza na temat usług oferowanych przez Amazon Web Services (EC2, RDS, S3, CloudFront)
  • umiejętność debugowania problemów z wydajnością
  • umiejętność konfiguracji i posługiwania się systemami typu CI (np.: jenkins, teamcity, bamboo)
  • angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • wiedza na temat wirtualizacji (VMware, Proxmox, Xen)
  • umiejętność posługiwania się dowolnym językiem programowania lub językiem skryptowym
  • znajomość Window Server
  • znajomość tematyki sieciowej

Oferujemy:

  • typ umowy wybierany przez pracownika
  • pełen budżet na stanowisko – 6000 – 15000+ PLN
  • pracę w zespole doświadczonych administratorów
  • ciekawe projekty
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów penetracyjnych

poszukujemy

Head of IT Support

Obecnie do naszego zespołu super bohaterów poszukujemy osoby na wskazane stanowisko.

  • koordynacja zespołu IT Support, w tym:
  • nadzorowanie, tworzenie i przydzielanie zadań
  • ustalanie harmonogramu prac
  • weryfikacja poprawności wykonywania zadań wśród członków zespołu
  • techniczne wsparcie pracy członków zespołu IT Support
  • reprezentowanie Klientów przed m.in. operatorami usług telekomunikacyjnych czy dostawców oprogramowania
  • kontakt z Klientami
  • koordynacja pracy z innymi działami
  • zamówienia sprzętu i oprogramowania
  • nadzorowanie magazynu
  • raportowanie
  • wspomaganie procesu sprzedaży, w tym: przygotowywanie ofert i obsługa posprzedażowa Klientów

  • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności koordynacji pracy zespołu
  • umiejętności współpracy z osobami nietechnicznymi
  • wiedzy z zakresu administracji stacjami roboczymi (Windows 7/8/10)
  • wiedzy z zakresu zarządzania Microsoft Windows Server
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość systemów Linux/Unix
  • prawo jazdy kategorii B i samochód

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę/dzieło/zlecenie, faktura VAT
  • pełen budżet na stanowisko – 4500 – 7000+ PLN
  • budżet na szkolenia, konferencje i naukę języka angielskiego